Послуги вантажників — дзвоніть: +38 (097) 193 21 34 

Транспортна компанія «Вантажник» в 2018 році почала свою діяльність. З цього часу організація надає послуги вантажників тернопіль недорого.  Форма оплати за ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ у нас можлива будь-яка — готівкою, на карту і безготівковий розрахунок. Ми несемо матеріальну відповідальність за вантажно-розвантажувальні роботи. Постійним клієнтам фірми гарантується знижка до 10% тільки при укладенні договору, для укладення договірних відносин зателефонуйте нам по телефону +38 (097) 193 21 34 .

Підйом будівельних матеріалів в Тернополі

Ми виконуємо беззастережно будь вантажно-розвантажувальні роботи, займаємося розстановкою меблів і побутової техніки по квартирі як завгодно замовнику. Наші хлопці без шкідливих звичок, акуратні, фізично витривалі і спортивні майстра. Купили нову квартиру? А може просто переїжджаєте в знімну? До ваших послуг пропонуємо співробітників нашої компанії для переїзду квартири і офісного переїзду, а саме безліч бригад працівників з меблевим автотранспортом, спеціально обладнаний для перевезення меблів. Якщо у Вас є свій транспорт, і Вам транспортні послуги не потрібні, можете скористатися тільки вантажниками. Зробити замовлення можна прямо зараз, телефонуйте +7 +38 (097) 193 21 34 і оформляйте заявку.

Увага: якщо замовлення знятий з ініціативи замовника протягом двох годин, то замовник виплачує неустойку виконавцю в розмірі однієї години роботи за кожну людину. Мінімальний час замовлення — 2 години в день і 3 години в ніч, наступні часи тарифікується згідно прайс-листу з округленням до повного наступної години. Доплата робітникові по завершенню робіт пізніше 21.00 і до 07.00ч. (Кожному і один раз) — 150грн / людина.

Ціна вантажників в місті Тернопіль

Замовити послуги вантажників в тернополі — ця послуга з кожним днем ​​все більше стає популярною, а найняти професійних вантажників на виїзд стає важче. Ми готові надати професійні роботи всього за 150 грн / год. Подача робочих на замовлення виконується протягом однієї години після Вашого дзвінка по телефону +38 (097) 193 21 34. Години роботи вантажників — цілодобово і без вихідних. Під послугою вантажників мається на увазі величезна сфера діяльності, це:

▶ кваліфіковані вантажники такелажники, даний персонал призначений виключно для пронесення на спеціальних ременях і поясах важких предметів, таких як сейфи і банкомати;

▶ робочі на переїзди і вантажоперевезення;

▶ спуск і навантаження в транспорт будівельного і побутового сміття;

▶ надання робочого персоналу на разові замовлення і постійні роботи в підприємствах, складах і магазинах.

 

Причин дуже багато, чому ми надаємо послуги вантажників дешево в місті тернопіль і чому варто залишити замовлення саме у нас. В цілому, ми — професіонали своєї справи:

✔ індивідуальне рішення для кожного клієнта і гнучка система знижок;

✔ фахівці високого профілю тільки з погодинною оплатою;

✔ дбайливе ставлення до Вашого майна.

І це не всі наші якості, адже для кожного виду діяльності є свій професійний рівень, а у нас великий асортимент послуг.

Послуги вантажників в Тернопіль, збараж дешево

Без бригади вантажників в наш нелегкий час не можна обійтися жодному мешканцю. У ваше розпорядження пропонуються досвідчені вантажники для переїздів, робота на складі, в магазини і торгові центри без додаткової оплати підйому на поверх. Обіцяємо, Вас порадує виконана робота нашим персоналом. Щоб зробити замовлення, викликати або найняти вантажників дешево, достатньо зателефонувати нам. У нас немає додаткових доплат і накруток !!! У вартість послуг нашої компанії входить — перевезення вантажу, вантажно-розвантажувальні роботи, перестановка і розстановка меблів за вашим власним бажанням. У нас немає години подачі, немає поверховій оплати і немає метрів проносу. Цілодобово 24 години і без вихідних 7 днів на тиждень Ви можете скористатися нашими послугами «Вантажники на годину».