ПОВІДОМЛЕННЯ від 02.05.2022

про публічну пропозицію (оферту) КП «Дубноводоканал»

про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ

про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 

На виконання вимог Законів України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, (із змінами від 03.12.2020 №1060), «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2219-VIІІ та Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених, постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85) публікуємо цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів, які не визначилися з моделюю договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та не уклали інший вид договору, ніж публічний:

– з мешканцями багатоквартирних будинків – ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем);

– з власниками (співвласниками) індивідуального (садибного) житлового будинку – ТИПОВИЙ ДОГОВІР з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Дубноводоканал» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Дубноводоканал».

 

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Дубноводоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

 

Індивідуальні споживачі у індивідуальних (садибних) житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Дубноводоканал» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

 

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

 

Договір розміщено на веб-сайті КП «Дубноводоканал»: dubnovoda.rv.ua у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до КП «Дубноводоканал», для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

 

Для споживачів   у  індивідуальних (садибних) будинках

ЗАВАНТАЖИТИ…

Для споживачів   у багатоквартирних будинках

ЗАВАНТАЖИТИ…