УКРАЇНА

ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

06 травня 2021 року № 217

Про тарифи на послуги з поводження з
побутовими відходами для КП
“Дубноводоканал”

Розглянувши звернення комунального підприємства «Дубноводоканал» Дубенської міської ради про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, розрахунки базових тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами”, Наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 “Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування позиції територіальних громад” керуючись ст. 4, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 28 Закону України “Про місцеве
самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Встановити тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для КП
“Дубноводоканал”, а саме:

І-а група
(населення)

грн./м.куб

ІІ-а група (бюджетні
установи)

грн./м.куб

ІІІ-я група (інші
споживачі)

грн./м.куб

Вивезення твердих
побутових відходів
124,00 124,00 148,51
Захоронення твердих
побутових відходів
20,00 20,00 79,18

Примітка : До населення відноситься населення, яке проживає в житлових будинках, незалежно від їх відомчого підпорядкування, в будинках кооперативних і громадських організацій, в гуртожитках підприємств, установ і організацій, у будинках житлово- будівельних кооперативів і що належать громадянам на правах особистої власності, житлових зонах установ виконання покарань та лікувально-трудових профілакторіїв,слідчих ізоляторах, житлових зонах військових частин. До ІІ-ї групи відносяться бюджетні установи. До ІІІ-ї групи відносяться госпрозрахункові та інші організації.
2.Тарифи вводяться в дію з дня оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті Дубенської міської ради.
3.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету № 57 від 21 лютого 2019 року “Про тарифи на вивезення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів для КП “Дубноводоканал” в частині тарифів на вивезення твердих побутових відходів.

Міський голова Василь АНТОНЮК